Zaujímavé
projekty

Rozobratie lode na Váhu

V lete 2018 sme rozobrali a zlikvidovali 180 tonovú loď na Váhu. Loď bola dlhá 70 metrov a široká 10 metrov. Na začiatku sme ju rozrezali na dva približne rovnaké, asi 90 tonové časti. Tie sme za pomoci žeriavov vytiahli na breh a tam sme ich rozpálili na asi 1 tonové kusy. Tie sme nakoniec odviezli na zberný dvor a rozpálili na potrebné veľkosti.

Demontáž, rozpálenie a odvoz kotlov, Bratislava

Demontáž 80-tonových kotlov

Pred niekoľkými rokmi sme v jednej chemickej továrni realizovali demontáž a odvoz 80-tonových kotlov. Tieto kotle bolo treba pred demontážou najpr vyzdvihnúť do 20 metrovej výšky a následne presunúť na iné miesto, kde mali byť kotle rozpálené na menšie kusy. Bola to jedna z našich najväčších výziev. Realizáciu sme preto premysleli do posledného detailu. Nakoniec sme navrhli optimálny plán, zabezpečili efektívny prenájom ťažkotonážneho žeriavu a výzvu sme na spokojnosť zadávateľa zvládli bez komplikácií. Komplexné a premyslené riešenia sú preto veľmi dôležité a naša 30-ročná prax je jednou z garancií, že naši zákazníci sú a budú s našou prácou spokojní.

Naše služby

Výkup železného šrotu

Vykupujemea a spracovávame tisícky ton železného šrotu ročne.

zobraziť všetky služby
Odvoz a likvidácia kovového odpadu
Kovový odpad rozoberieme, odvezieme a zlikvidujeme.
zobraziť všetky služby
Demontážne a paličské práce
Dmontážne a paličské práce sú jednou z našich základných činností.
zobraziť všetky služby
zákaznícke riešenia
Svoju ponuku vieme prispôsobiť našim zákazníkom aj presne podľa ich potrieb. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.
zobraziť kontakty
EIZEN s.r.o. vznikla vo februári roku 2017 rozdelením zabehnutej spoločnosti EISEN. Zakladateľ spoločnosti EIZEN s.r.o., pán Gabriel Lenčéš, tak nadväzuje na svoju takmer 30-ročnú tradíciu služieb v odpadovom hospodárstve (od roku 1991).

Adresa prevádzky EIZEN s.r.o.

Úzka 985/2
951 31 Močenok
Slovenská republika

Služby

  • výkup železného šrotu
  • výkup autobatérií
  • výkup farebných kovov
  • koľajnice
  • odvoz a likvidácia kovového odpadu

copyright © 1991- EIZEN s.r.o. | vytvoril: dbart.sk