Skip to main content

Zaujímavé
projekty

rôzne práce

Rozobratie lode na Váhu

V lete 2018 sme rozobrali a zlikvidovali 180 tonovú loď na Váhu. Loď bola dlhá 70 metrov a široká 10 metrov. Na začiatku sme ju rozrezali na dva približne rovnaké, asi 90 tonové časti. Tie sme za pomoci žeriavov vytiahli na breh a tam sme ich rozpálili na asi 1 tonové kusy. Tie sme nakoniec odviezli na zberný dvor a rozpálili na potrebné veľkosti.

Demontáž, rozpálenie a odvoz kotlov, Bratislava

Demontáž 80-tonových kotlov

Pred niekoľkými rokmi sme v jednej chemickej továrni realizovali demontáž a odvoz 80-tonových kotlov. Tieto kotle bolo treba pred demontážou najpr vyzdvihnúť do 20 metrovej výšky a následne presunúť na iné miesto, kde mali byť kotle rozpálené na menšie kusy. Bola to jedna z našich najväčších výziev. Realizáciu sme preto premysleli do posledného detailu. Nakoniec sme navrhli optimálny plán, zabezpečili efektívny prenájom ťažkotonážneho žeriavu a výzvu sme na spokojnosť zadávateľa zvládli bez komplikácií. Komplexné a premyslené riešenia sú preto veľmi dôležité a naša 30-ročná prax je jednou z garancií, že naši zákazníci sú a budú s našou prácou spokojní.

Rôzne ukážky demontáží a odvozu

Naše služby

Výkup železného šrotu

Vykupujemea a spracovávame tisícky ton železného šrotu ročne.

zobraziť všetky služby
Odvoz a likvidácia kovového odpadu
Kovový odpad rozoberieme, odvezieme a zlikvidujeme.
zobraziť všetky služby
Demontážne a paličské práce
Dmontážne a paličské práce sú jednou z našich základných činností.
zobraziť všetky služby
zákaznícke riešenia
Svoju ponuku vieme prispôsobiť našim zákazníkom aj presne podľa ich potrieb. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.
zobraziť kontakty